Pożyczki na podratowanie zadłużonych

Nie jest łatwo uzyskać kredyt będąc wysoko zadłużonym. W najgorszej sytuacji są osoby które zostają również obciążone postępowaniem windykacyjnym. Najczęściej firmy kredytowe sprawdzają dokładnie swoich potencjalnych klientów pod kątem wiarygodności finansowej. Tak więc ci, którzy taką wiarygodnością finansową nie mogą się wykazać często od razu są wykluczani z dalszego postępowania.

Pożyczki dla zadłużonych są dostępne tylko u niektórych pożyczkodawców. Firmy kredytowe podchodzą do tego typu transakcji z dużą rozwagą. Pożyczki dla kredytobiorców, przeciwko którym prowadzone jest postępowanie windykacyjne są kredytami o niższych kwotach. Taką gotówkę udostępniają wyłącznie przedsiębiorstwa kredytowe, nie posiadają ich z kolei banki. Także nie wszystkie parabanki udzielają pożyczki z komornikiem. Chcąc znaleźć taką ofertę trzeba skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy pożyczkowej.
Pożyczka z komornikiem bywa dużo wyżej oprocentowana, niż pożyczki dla osób mogących wykazać się wypłacalnością. Jest to związane głównie z większym niebezpieczeństwem finansowym dla firmy udzielającej pożyczki. W związku z tym warto jest szczegółowo zapoznać się z oferowaną propozycją.

Dość chętnie pożyczek dla osób dla zadłużonych udziela firma Provident. Na niedługo czas możemy tu otrzymać pożyczkę w wysokości 10 tyś. Kredyty te są dość drogie, zwłaszcza gdy wybierzemy obsługę domową. Pożyczki dla zadłużonych można znaleźć także w parabanku Asa Kredyt, tu proponowany jest czas spłaty – 36 miesięcy.

This entry was posted in Blog.