Podłoże pod posadzkę? Jedynie corkunderlay!

Przewidują Państwo zakładanie podłogi oraz wyszukują najlepszego podkładu? Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naturalną matą korkową.
Do jakich podłóg stosuje się podkład korkowy – cork underlay?
Naturalny podkład korkowy możemy stosować pod przeróżnego rodzaju podłogi, od w szerokim zakresie osiągalnych paneli, poprzez deski i parkiety, linoleum, wykładziny, aż do korka podłogowego, kamienia naturalnego czy płytek ceramicznych! Korek ma okazję być wykorzystywany jako olśniewająca opcja dla schematycznych, chociaż mniej funkcjonalnych płyt pilśniowych, tektury falistej lub pianki polietylenowej.

Jakże działa mata korkowa?

Podkład korkowy o wiele oddziałuje na wzrost izolacyjności akustycznej – kapitalnie tłumi wszystkie dźwięki powietrzne oraz uderzeniowe powstałe w wyniku eksploatacji podłogi. Użytkowanie podłogi jest cichsze i znacznie bardziej komfortowe. Podkład korkowy oddziałuje też na izolację cieplną oraz gładzi niedoskonałości podłoża dzięki rozciągliwej przestrzeni. Dzięki temu posadzka jest płaska oraz przyjemniejsza. O sile podkładu korkowego świadczy też jej odporność – zapewniamy, że nie stanie się z nim nic tak długo, jak długo będziemy użytkować daną podłogę.

Co wyróżnia maty korkowe od innych podłoży?

Fabrykacja podkładów korkowych oparta jest na najnowszych technologiach oraz nowatorskich rozstrzygnięciach. Korek w naturalny sposób zapewnia trwałość oraz izolację, a również komfort użytkowania. Wybierając maty korkowe mają Państwo pewność, że działają Państwo w zgodzie z naturą – materiały korkowe są absolutnie ekologiczne, zarówno w procesie wytwórczości jak i późniejszym użytkowaniu.
Pomimo, że nowoczesne maty korkowe są trochę droższe od schematycznych podłoży, selekcjonując je, mają Państwo pełne przekonanie, że są one w 100% oczywiste oraz trwalsze, dzięki wyjątkowej technologii wytwarzania. Gorąco zapraszamy do zakupów!

This entry was posted in Blog.